Yaratık Yarışcı

Yarış Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 253.6 MB
  • Version 1.3
  • Dil Türkçe
  • Firma Crazy Labs by TabTale
Yaratık Yarışcı, iOS akıllı cihazınıza ücret ödemeden indireceğiniz özel bir mobil oyundur.

Oyun piyasasının başarılı isimlerinden biri olarak bildiğimiz Crazy Labs by TabTale stüdyosu tarafından geliştirilen Yaratık Yarışcı mobil oyununda özel bir şekilde tasarlanan yarış pistinde özgürce ilerleyeceksiniz. Fakat bu yarış sandığınız yarış oyunlarından çok daha farklı bir şekilde dizayn edilmiştir. Kazanmak için hızlı olmalı ve pist üzerinde karşınıza çıkan yaratıkları fırlatarak ilerlemelisiniz. 

Her yaştan oyunun keyif alarak oynayacağı Yaratık Yarışcı mobil oyununu iOS akıllı cihazlarınıza ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Yarış pistinde yer aldığınız süre zarfında karşınıza beklenmedik engeller çıkacaktır, bunları önceden fark ederek kaçının. Engellerin sizi durdurmasına izin vermeden hızla pistin sonuna kadar ilerleyin. 

Tehlikeli yarış pisti, zorlu engeller ve güçlü rakipleri Yaratık Yarışçı oyununu zorlu fakat heyecanlı bir hale getiriyor. Özel güçlerinizi kullanarak yaratıklardan kurtulun. Bu şekilde diğer yaratıkları da alt edebilir ve onlara kimin patron olduğunu gösterebilirsiniz. Hızla ilerlerken korkunç yaratıkları toplayın, onları pistten indirin. 

Yaratık Yarışcı, hem zorlanacağınız hem de heyecan dolu anlar yaşayacağınız özel bir mobil oyundur. Oyun içerisinde tercih edebileceğiniz dört farklı oyun modu bulunuyor. Bunlar; günlük yarış modu, baş bilgisayara karşı özel oyun modu, turnuva modu ve aynı zamanda para için  yarış modu. Her biri heyecan doludur, her hangi biri ile eğlence dolu anlar yaşayabilirsiniz. 

 

Yaratık Yarışcı indir
DİĞER SÜRÜMLER